Ebru Şancı’nın paylaşımı olay oldu! ‘Kocamı tebrik ediyorum, beni terk etmedi’

Ebru Şancı, bir dönem model kimliğiyle adından sıkça söz ettiriyordu. 17 yaşındayken Brezilya’daki 2001 Miss Globe güzellik yarışmasında birinci seçilen Şancı, 2015 yılında futbolcu Alpaslan Öztürk ile dünyaevine girmişti.

Eskişehir’de sade bir törenle evlenen çift, düğünü ise Belçika’daki Kasteel Den Brandt şatosunda yapmıştı. Nikâh sonrası mankenlik kariyerine veda eden 40 yaşındaki tescilli güzel, Mila ve Ceylin adında ikiz kızlar ile Kürşad Fırat adında bir de erkek çocuk dünyaya getirmişti.

Sosyal medyada çok konuşulan paylaşımlara imza atan ve sık sık eşine takılarak takipçilerine eğlenceli anlar yaşatan Şancı, bu kez 900 binden fazla takipçisinin bulunan Instagram hesabından dişlerini yaptırırken çekilen pozunu yayınladı.

“GERÇEKTEN SEVİYOR GALİBA”

Üç çocuk annesi ünlü isim, sosyal medyada çok konuşulan esprili paylaşımına, “Kocamı tebrik ediyorum. Evde üç gün böyle gezdim beni terk etmedi. Gerçekten seviyor galiba” notunu düştü.

EŞİYLE YAŞ FARKINI TİYE ALDI!

Alpaslan Öztürk’ten 10 yaş büyük olan Ebru Şancı, geçtiğimiz aylarda “Kocamdan üç ay büyük olduğum için ‘Ben parkta oynuyordum geldin beni kandırdın’ diyor” yorumunu paylaşmış, “Alpaslan sen misin?” diyerek eşini de etiketlemişti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir